Zgłoś uwagę

"Prometeusz" to wyjątkowy spektakl akrobatyczno-taneczny, w którym środkiem wyrazu wykonawców jest bardzo szeroko rozumiana forma ruchowa, czyli taniec, akrobacje, teatr cieni, elementy ekwilibrystyki cyrkowej i wschodnie sztuki walki. Zbudowane z rozmachem widowisko nie jest jednak popisem akrobatycznym czy tanecznym, gdyż w "Prometeuszu" zawarta jest wyraźna treść i historia, a elementy ruchowe są jedynie narzędziami narracji.

Spektakl "Prometeusz" można zobaczyć w dniach 7-9 kwietnia na deskach Sceny Impartu (ul. Mazowiecka 17).  

MELO - NIE - DRAMAT — to najnowsza  propozycja artystyczna Andrzeja Poniedzielskiego. W programie dużo inteligentnego humoru, satyra i piosenki. W programie – wszystko nowe, premierowe – piosenki, żarty, skecze. Bez zmian natomiast – poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego. 

Poszukiwanie życiowej prawdy z Leonardem Cohenem i Beatlesami.

Już 20 i 21 lutego na deskach Impartu ponownie wystawiany będzie głośny spektakl nurtu OFF Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Pożegnanie z Bogiem w reżyserii Kamila J. Przybosia to sztuka oparta na słynnym monodramie Letting Go of God Julii Sweeney. Poszukiwaniu życiowej prawdy towarzyszą największe przeboje Leonarda Cohena, Beatlesów czy Simon & Garfunkel. Bilety już w sprzedaży.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB 

Zapraszamy do Teatru Piosenki na kolejny wieczór z lubianego cyklu artystycznego Przed premierą. Są to kulturalne spotkania, których bohaterami są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, znakomicie sprawdzający się w repertuarze piosenki artystycznej, aktorskiej. Gospodarzem comiesięcznych wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk.

W roli głównej podczas lutowego wieczoru wystąpi Paulina Grochowska.

W Dniu Kobiet (8 marca) o 19.00 scenę Impartu rozgrzeją wokalistki GIRLS ON FIRE, czyli kobiety z pasją i przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor, związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Kilka tygodni temu zagrały wspólnie z Mesajah niesamowity koncert podczas plenerowego Sylwestra Wrocławskiego. 

Po kilkumiesięcznej przerwie wracają comiesięczne wieczory z cyklu jazz jam i bluesowy jam sessions! Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na pierwszy w nowym roku jazzowy i bluesowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków.

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na 53. edycję Jazzu nad Odrą – najstarszego festiwalu jazzowego w kraju. W dniach 26-30 kwietnia Wrocław zamieni się w stolicę jazzu. Na scenie Impartu wystąpią m.in.: syn słynnego Johna Coltrane’a – Ravi, wybitni amerykańscy perkusiści – Jeff „Tain” Watts i Kendrick Scott oraz saksofonistka Tia Fuller. Pod hasłem POLISH JAZZ – YES! odbędzie się Światowy Dzień Jazzu Polskiego z udziałem polskich artystów jazzowych, w tym Zbigniewa Namysłowskiego.

→ BILETY

To opowieść o młodości, o miłości i buncie, o poezji, muzyce i szalonych latach rewolucji kontrkulturowej lat sześćdziesiątych. Jej kanwą są legendarne ballady i wiersze, których autorem jest jeden z najbardziej popularnych i najwybitniejszych bardów współczesności – LEONARD COHEN, który zmarł 7 listopada 2016 roku. 

Spektakl odbędzie się 1 kwietnia o godz. 18:00 na Scenie Impartu (ul. Mazowiecka 17). 

B I L E T Y

Znakomicie zrealizowany i brawurowo zagrany (Mariusz Kiljan, Tomasz Mars oraz muzycy aktywnie uczestniczący w akcji scenicznej) spektakl muzyczny Teatru Piosenki, oparty na utworach kultowego zespołu „Leningrad” Siergieja Sznurowa z Sankt Petersburga, w polskim tłumaczeniu Michała Chludzińskiego. Przedstawienie jest przebojem teatralnym od 7 już sezonów. Są widzowie, którzy obejrzeli spektakl kilka razy, a śpiewane przez artystów songi znają na pamięć.

Teatr Piosenki zaprasza na kolejny wieczór z lubianego cyklu artystycznego Przed premierą. Są to kulturalne spotkania, których bohaterami są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego p okolenia, znakomicie sprawdzający się w repertuarze piosenki artystycznej, aktorskiej. Gospodarzem comiesięcznych wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk. 10 maja o godz. 19:00 zaśpiewa Anna Kamińska, której będzie akompaniował pianista Jonasz Wiewiór. Wstęp wolny, zapraszamy!

Gospel Life to pełna energii i radości ze śpiewania grupa, wykonująca muzykę gospel. Chór powstał w marcu 2014 roku ze wspólnej inicjatywy osób, które poznały się śpiewając muzykę gospel. Od tego czasu grupa spotyka się na regularnych próbach i koncertuje pod muzycznym kierownictwem Anny Marii Mbayo. Zaśpiewają już 20 maja w sali teatralnej Impartu. (Mazowiecka 17). Bilety w sprzedaży.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail