Zgłoś uwagę

Ponad 30 zgłoszeń konkursowych na grę komputerową promującą Wrocław ESK 2016

slajderKonkurssss

W piątek 14 marca zakończył się nabór zgłoszeń do konkursu na grę komputerową promującą Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury 2016. Do naszego biura łącznie wpłynęło 31 wniosków, które są teraz sprawdzane pod względem poprawności formalnej. 

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu konkursu, zostaną o tym powiadomieni w przyszłym tygodniu. Osoby fizyczne lub firmy zaproszone do złożenia pracy konkursowej, będą miały na to czas do 24 kwietnia 2014 (do godziny 13:30). Prace mają być anonimowe, oznaczone jedynie sześciocyfrowym identyfikatorem wymyślonym przez każdego z uczestników i umieszczonym  w osobnej, zaklejonej kopercie, dołączonej do pracy konkursowej. Dzięki temu, prace pozostaną anonimowe, aż do momentu głosowania na najlepszą propozycję gry. Zwycięzcę poznamy najpóźniej 15 maja 2014 roku.  

Finalny projekt zgłoszony na konkurs powinien zawierać: scenariusz gry, rysunki oraz szkice techniczne, wizualizacji, specyfikację techniczną, budżet, harmonogram prac oraz strukturę zespołu realizującego projekt. Jednymi z najważniejszych kryteriów oceny prac przez jury będzie sposób ujęcia tematu, poziom estetyczny projektu, jego wykonalność jak i możliwość kontynuacji w przyszłości. 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i życzymy powodzenia w realizacji projektów! 

Paulina Grubiak

 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail