Zgłoś uwagę

Konkurs fotograficzny w ramach "Tam i z powrotem"

Przedłużono termin oddawania prac w ramach konkursu "Tam i z powrotem". 

Celem projektu i konkursu  „TAM I Z POWROTEM. Towarzysko we Wrocławiu” jest nietypowa podróż do dawnych miejsc spotkań towarzyskich wrocławian i porównanie ich z dzisiejszymi formami rozrywki. Projekt ten jest elementem programu mikroGRANTY ESK 2016, a jednym z jego etapów jest konkurs, kierowany do wszystkich wrocławian.

Projekt będzie polegać m.in. na zbiórce archiwalnych fotografii powojennych i peerelowskich, dotyczących różnorakich form spędzania wolnego czasu, np. wydarzeń artystycznych czy relacji z wernisaży, prywatek, spotkań w kawiarniach, ale także scen ulicznych czy nocnego życie miasta. „TAM I Z POWROTEM” utrwali i zobrazuje współczesne formy życia towarzyskiego.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie, którą poprzedzi uroczysty wernisaż w Barbarze (ul. Świdnicka 8c).

TAM I Z POWROTEM
konkurs fotograficzny

Konkurs ma charakter otwarty: mogą w nim uczestniczyć zarówno profesjonaliści jak i fotografowie amatorzy, także zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Naszym celem jest wyłonienie najciekawszych zdjęć wykonanych podczas spędzania wolnego czasu we Wrocławiu, czy to w trakcie spotkań towarzyskich, wizyt w Barze Barbara przy ul. Świdnickiej czy uczestnictwa w innych imprezach kulturalnych.

20 zwycięskich zdjęć zostanie zaprezentowanych na wystawie, która będzie miała miejsce w dniach 16.11.-9.12.2015 r. w Sali Czytelnia w Barbarze (ul. Świdnicka 8c).

Nagrodą w Konkursie dla każdego z 20 Laureatów będzie wybrane przez niego zdjęcie innego Laureata oraz publikacja „Wrocław. Pamiętam, że”.

Zdjęcia w formacie jpg lub TiFF, ich wydruk lub odbitkę należy przesłać do 8 listopada 2015 r. (do 23:00 mailowo, do 16:00 osobiście / pocztą) wraz z formularzem zgłoszeniowym (w przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest dostarczenie formularza zgody na udział w konkursie, podpisanego przez opiekuna prawnego – formularz zgody jest: T U T A J).

Udział w konkursie jest bezpłatny.

REGULAMIN KONKURSU

Organizator Konkursu: Biuro Festiwalowe Impart 2016 z siedzibą przy ul. Komuny Paryskiej 39-41, 50-451 Wrocław.

Pomysłodawczynią i współorganizatorką projektu jest Katarzyna Koćma.

Tam i z powrotem to jeden z projektów realizowanych w ramach Programu Współorganizacji Projektów mikroGRANTY 2016

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Tam i z powrotem

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail