Zgłoś uwagę

JnO: giełda płyt i wydawnictw muzycznych

Jesteś fanem jazzu i kolekcjonujesz winyle, płyty CD lub kasety? Poszukujesz muzycznych nowości, a może po prostu chciałbyś porozmawiać o muzyce w przyjaznej atmosferze? 30 kwietnia, podczas Światowego Dnia Jazzu Polskiego, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na giełdę płyt i wydawnictw muzycznych w ramach 53. edycji festiwalu Jazz nad Odrą.

Giełda będzie doskonałą okazją, by uzupełnić swoją kolekcję płyt, poznać muzyczne i wydawnicze nowości, powymieniać się krążkami, czy spotkać się i porozmawiać w miłym towarzystwie. Atmosfera z pewnością będzie gorąca.

Tegoroczna giełda obfitować będzie w mnóstwo nowości, ciekawych i unikatowych wydawnictw. Będzie działał także festiwalowy boutique De’Moliki z gadżetami oraz płytami i wydawnictwami artystów występujących (nie tylko) na Jazzie nad Odrą. Swoje muzyczne książki wystawi Wydawnictwo C2, a Wrocławska Galeria Polskiego Plakatu zaprezentuje genialne postery ze swojej kolekcji. Wstęp na giełdę jest wolny.
 

GIEŁDA PŁYT I WYDAWNICTW MUZYCZNYCH / JAZZ NAD ODRĄ
30 kwietnia, od godz. 12.00 do ostatniego koncertowego dźwięku
Impart (ul. Mazowiecka 17)
wstęp wolny!

Rezerwacja stoisk
Zapraszamy wydawców, sklepy płytowe, kolekcjonerów płyt winylowych, kaset, płyt CD i DVD oraz innych nośników z muzyką, a także książek, plakatów, gadżetów i akcesoriów do zgłoszeń i rezerwacji stoisk.

Rezerwacja i więcej informacji: Kuba Zasada, tel. 608 087 675, mail: jakubbbb1@tlen.pl

Organizatorzy: Biuro Wrocław 2016,  Sklep Muzyczny De'Molika, Dolnośląska Giełda Fonograficzna, Kolekcjoner Muzyczny

Więcej informacji o festiwalu: T U T A J

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Giełda w ramach JnO JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (2) JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (3) JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (4) JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (6) JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (1) JnO 2017 - zapraszamy na giełdę (1) gielda-cover01-19607 (Copy)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail