Zgłoś uwagę

Jazz jam session w klubie Autograf

Pierwszy po blisko tydzień trwającym święcie 53. Jazzu nad Odrą wieczór z cyklu jazz jam session! Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na jazzowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków. Jazzu nigdy za dużo. 8 maja, godz. 20:00, wstęp wolny.

Stęsknionych za regularną obecnością jazzowych dźwięków nie brakuje w mieście odbywającego się wiosną Jazzu nad Odrą - jednego z najstarszych festiwali jazzowych w Polsce.

Na szczęście, tradycja pozafestiwalowego, klubowego grania w naszym mieście ma się coraz lepiej, gdyż coraz śmielej pojawiają się kolejne kluby, w których da się posłuchać ambitniejszej muzyki improwizowanej na żywo.

Klub Autograf przy Imparcie na Mazowieckiej należy do tych właśnie miejsc we Wrocławiu, gdzie na żywo i znowu regularnie można posłuchać dobrego jazzu.

Nie dziwi więc, że odbywające się tutaj comiesięczne - w jeden z poniedziałków - jam sessions mają swoich stałych bywalców. W dobrym towarzystwie, w otoczeniu stworzonych przez Cezarego Chrzanowskiego wielkoformatowych fotosów gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, przyjemnie się oddycha atmosferą jazzowego klubu.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Wojcinski fot. Sławek Przerwa

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail