Zgłoś uwagę

Po kilkumiesięcznej przerwie wracają comiesięczne wieczory z cyklu jazz jam i bluesowy jam sessions! Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na pierwszy w nowym roku jazzowy i bluesowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków.

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na 53. edycję Jazzu nad Odrą – najstarszego festiwalu jazzowego w kraju. W dniach 26-30 kwietnia Wrocław zamieni się w stolicę jazzu. Na scenie Impartu wystąpią m.in.: syn słynnego Johna Coltrane’a – Ravi, wybitni amerykańscy perkusiści – Jeff „Tain” Watts i Kendrick Scott oraz saksofonistka Tia Fuller. Pod hasłem POLISH JAZZ – YES! odbędzie się Światowy Dzień Jazzu Polskiego z udziałem polskich artystów jazzowych, w tym Zbigniewa Namysłowskiego.

→ BILETY

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim – tłumaczem książki „Coltrane według Coltrane’a”, największe gwiazdy jazzu na plakatach i fotografiach oraz wyjątkowa giełda fonograficzna,a nawet muzyczne rejsy... po Odrze - to tylko niektóre przystawki w jazzowym menu 53. edycji Jazzu nad Odrą. 

Pierwszy po blisko tydzień trwającym święcie 53. Jazzu nad Odrą wieczór z cyklu jazz jam session! Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na jazzowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków. Jazzu nigdy za dużo. 8 maja, godz. 20:00, wstęp wolny.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail