Zgłoś uwagę

Debata publiczna twórców i odbiorców projektów społecznych i artystycznych z udziałem osób niewidomych i niedowidzących. W połowie października 2016 r. we Wrocławiu zrealizowany został projekt autorstwa Antoniego Abada - Blind.Wiki. To projekt społeczno – artystyczny, wykorzystujący nowe technologie do stworzenia emocjonalnej i zindywidualizowanej mapy miasta.

2 lutego w Barbarze (ul. Świdnicka 8c) obędzie się pierwsza z cyklu debat poświęconych wrocławskiej kulturze, jej potencjałowi oraz lokalnej polityce kulturalnej.  Organizatorem wydarzenia jest Wrocław Rozmawia.

Już 11 lutego odbędzie się czwarta edycja Złotych Kurczaków – festiwalu komiksu niezależnego, tym razem pod hasłem „Przygoda!” Po raz drugi z rzędu impreza odbędzie się w centrum kulturalnym Barbara na ulicy Świdnickiej, w samym sercu Wrocławskiej starówki.

24 lutego po raz pierwszy spotykamy się w 2017 roku podczas Cichej Barbary, naszej ulubionej, Barbarowej imprezy w stylu silent disco. 

CICHA BARBARA #19 

Zapraszamy na pierwszą edycję Targów Mody Vintage w Barbarze. Najciekawsi kolekcjonerzy ubrań i dodatków Vintage z całej Polski w jednym miejscu.

Barbara: infopunkt/kawiarnia/kultura jest już na mapie Wrocławia prawie dwa lata. To świetny moment, żeby dowiedzieć się, co Wam się w niej podoba, a co chcielibyście zmienić, jak się w niej czujecie, po co do niej przychodzicie i co możecie w niej znaleźć.

Fałdy to prosty w formie, trzyczęściowy relief osadzony na budynku Barbary, wśród architektury w dużej mierze reprezentującej wrocławski powojenny modernizm. Wernisaż odbędzie sie 9 czerwca (piątek), o godzinie 18:00 na ścianie budynku Barbary przy wejściu od ul. Kazimierza Wielkiego. Wernisażowi towarzyszyć będzie Ingerencja dzwiękowa - Alfredo Costa Monteiro/Gerard Lebik - Sanatorium Dźwięku 2017.

Od sierpnia zapraszamy do Barbara: infopunkt / kawiarnia / kultura na cykl wtorkowych pokazów filmowych i dyskusji, który pozwoli na odkrycie mało znanej strony filmowego Wrocławia. Pierwszy pokaz odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 18:00. W dyskusji udział wezmą Magda Podsiadły - wrocławska dziennikarka oraz redaktorka kulturalna, autorka publikacji o Lenartowiczu oraz Jerzy Podlak, członek Klubu Ludzi ze znakiem „P”,  Towarzystwa Miłośników Wrocławia, odznaczonego Odznaką Budowniczego Wrocławia. Wstęp wolny.

Ruszył Otwarty Sezon Ogórkowy w Teatrze Ad Spectatores. To swoisty festiwal, w którym nie zabraknie spektakli, premier, niespodzianek i konkursów z nagrodami. BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura będzie miejscem początku spektaklu „Sceny z Życia”, rozgrywanego w przestrzeni ul. Kazimierza Wielkiego. Festiwal potrwa od 4 sierpnia do 3 września.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail